Dostawca potraw

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6068
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie płatnych dostaw jedzenia na terenie miasta Krakowa za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Sprawdzanie stanu technicznego powierzonego pojazdu (skuter/rower) do pracy.Umowa zlecenie, wymiar czasu oracy 160 godzin/miesiąc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Obsługa nawigacji Waze, prowadzenie pojazdów jednośladowych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie