Doradca klienta

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2310
OBOWIĄZKI:
a) Dostarczenie najwyższej jakości w obsłudze pasażerów Cathay Pacific b) Maksymalizowanie zysków Cathay Pacific poprzez efektywne używanie narzędzi sprzedażowych c) Osiąganie wyznaczonych celów i monitorowanie wyników własnej pracy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie