Doradca klienta

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-04-08/0837
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w salonie optycznym

Firma: Ziko Optyk z o.o..

Lokalizacja: Olkusz

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy Aktywny udział w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta Dobór okularów i opraw okularowych (mile widziany ukończony kurs stylizacji) Udział w...