Doradca Klienta - Sprzedawca

Ogłoszenie numer: 5540564, z dnia 2021-09-20

Lelomi to multibrandowa marka dla absolutnie wyjątkowych klientów jakimi są dzieci.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Lelomi poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca do nowo otwieranego sklepu z asortymentem (premium) dla dzieci i mam w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • prezentacja i doradztwo w zakresie oferowanej gamy produktów
  • sprzedaż produktów
  • dbałość o wysoki standard butiku i obsługi klienta
  • przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek
  • udział w inwentaryzacji · dbałość o nienaganny wygląd butiku
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów

Wymagania

  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
  • predyspozycja do pracy z klientami
  • umiejętności organizacyjne
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia z systemem premiowym
  • dodatkowe premie uznaniowe
  • pracę w miłej atmosferze, w pełnym pasji zespole
  • kartę rabatową uprawniającą do zniżki na cały asortyment

W trosce o naszych pracowników za najważniejsze uznajemy:

  • szczerość i otwartą komunikację
  • wysokie oczekiwania wobec siebie i innych
  • sprawiedliwe traktowanie