Doradca Klienta AGD/RTV

ACTION S.A. to kompleksowy dostawca, producent i dystrybutor, który specjalizuje się w rozwijaniu handlu na rynku e-commerce w sektorach B2B i B2C. Firma koncentruje się na sprzedaży krajowej i międzynarodowej, oferując bogaty asortyment produktów dostępnych w ponad 600 sklepach internetowych w 50 krajach. ACTION S.A. Zapewnia także zaawansowane rozwiązania technologiczne dla firm oraz rozwijamy własne projekty e-commerce. W swojej ofercie posiadamy również produkty pod własną marką min. ACTINA, ACTIVEJET i ACTIS.Firma zarządza licznymi platformami sprzedażowymi, w tym Sferis.pl, Krakvet.pl, Gram.pl, Bron.pl, Pomocdlaseniora.pl.

ACTION S.A. stale doskonali swoje usługi i produkty, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska
  • Sprzedaż produktów i usług w oparciu o wysokie Standardy Obsługi Klienta
  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnej relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych
  • Raportowanie sprzedaży
  • Dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy.
Wymagania
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole i
  • Znajomość technik obsługi klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, oraz sumienność wykonywania pracy
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna i Ubezpieczenie na Życie: Dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo
  • Karta MultiSport: Dostęp do wielu obiektów sportowych
  • Atrakcyjne nagrody za polecenia nowych pracowników
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).