Doradca ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6052
OBOWIĄZKI:
Wsparcie klienta francusko i anglojęzycznego za pomocą czatu, emaila i telefonu. Udzielanie informacji o usługach i produktach firmy, weryfikacja dokumentów klientów, zgłaszanie i logowanie problemów w wewnętrznym systemie, współpraca z zespołem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejętności komunikacyjne
Uprawnienia: umiejętności sprzedażowe
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Znajomość systemów CRM (szczególnie Symphony); Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie