Diagnosta/mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0090
OBOWIĄZKI:
wykonywanie badań technicznych pojazdów bez ich demontażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Wymagania inne:

sumienność, odpowiedzialność, znajomość konstrukcji samochodu, obsługa aparatury techniczno-pomiarowej

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie