Czynności pomocnicze przy sprzedaży pieczywa i ciast

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Czynności pomocnicze przy sprzedaży pieczywa i ciast
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0576
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż wyrobów cukierniczych oraz piekarniczych, układanie towaru na półkach, dbanie o dobry wizerunek sklepu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: badania sanepidu
Uprawnienia: kasa fiskalna- obsługa

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Digital Project Manager

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Coordinate work of team responsible for marketing automation and website performance Planning and execution of various multiplatform digital marketing programs including email marketing, marketing automation, content management and SEO/SEM Manage...

Dodane: dzisiaj

Lekarz dentysta

Firma: PRODENT
Lokalizacja: Kraków

Praca lekarza stomatologa oraz lekarza stomatologa zajmującego się ortodoncją. Minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe

Dodane: wczoraj