Asystentka / Asystent Stomatologa

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Pomoc stomatologowi w trakcie zabiegów,
  • Przygotowywanie gabinetu do wizyt pacjentów,
  • Sterylizacja i dezynfekcja narzędzi stomatologicznych,
  • Zarządzanie dokumentacją pacjentów,
  • Pomoc pacjentom w umawianiu wizyt i odpowiadanie na ich pytania.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe (może być w trakcie nauki),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Życzliwe podejście do pacjenta.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w oparciu o UoP,
  • Rozwój zawodowy,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • Pracę w zgranym zespole.