Asystent

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/5835
OBOWIĄZKI:
wg. harmonogramu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

sprzątanie pomieszczeń szkoły Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Dodane: 2021-10-14

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim