Asystent Projektanta Sieci Telekomunikacyjnych

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzeszowice
Opis stanowiska:
  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych w zakresie sieci telekomunikacyjnych, w tym głównie światłowodowych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych
  • Opracowywanie ekspertyz technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż
Wymagania:
  • Ukończone lub w trakcie wyższe studia techniczne kierunek telekomunikacja/elektrotechnika (lub pokrewne)
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych
  • Dyspozycyjność
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość tematyki elementów sieci FTTH
  • Znajomość środowiska GIS
  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z projektowaniem sieci telekomunikacyjnych
  • Znajomość języków obcych (język angielski, język niemiecki)
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Szeroki program benefitów