Asystent osobisty osób z niepełnosprawnościami

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2021-01-25/0149
OBOWIĄZKI:
Asystent będzie pomagał podopiecznemu w: wyjściu, powrocie oraz dojazdach w wybrane przez uczestnika projektu miejsce (np. dom, praca, placówki oświatowe, szkoleniowe, kulturalne, świątynie, placówki służby zdrowia oraz rehabilitacyjne, urzędy, znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzenia kulturalne/sportowe/społeczne/rozrywkowe, spacery)wyjściu na zajęcia rehabilitacyjnezakupach z aktywnym udziałem uczestnika projektu przy ich realizacjizałatwianiu spraw urzędowychnawiązywaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju instytucjami i organizacjamikorzystaniu z dóbr kultury (muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, etc).w przypadku dzieci – w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu ich do lub z placówki oświatowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 3] : co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym[Umiejętność 2] : wysoka kultura osobista, empatia, kreatywność[Umiejętność 1] : opiekun osób starszych[Inne] : Podopieczni są mieszkańcami powiatów: krakowskiego, chrzanowskiego, oświęcimskiego, wadowickiego. Praca w miejscu zamieszkania podopiecznego lub w terenie. Z uwagi na konieczność dojazdu do miejsca pracy, prosimy o zgłaszanie się osób zamieszkujących ww. powiaty. Fundacja uczestniczy w pokrywaniu kosztów dojazdu do pracy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego