Asystent nauczyciela przedszkola

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1851
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczycielowi przedszkola w bieżącej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Asystent nauczyciela przedszkola

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Pomoc nauczycielowi przedszkola w bieżącej pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-08


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Inżynier Sprzedaży – ICT/IT

Firma: Orange Polska S.A.
Lokalizacja: Kraków

Budowanie, oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów Biznesowych Tworzenie i dobór rozwiązań dla Klientów w zakresie sprzętu IT (presales) Realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności...

Dodane: dzisiaj

Pracownik inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Bakteriologii, Ekologii Drobnoustrojów i Parazytologii

Firma: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
Lokalizacja: Kraków

Wymagane kwalifikacje: posiadanie tytułu magistra lub magistra inż w dziedzinie biologii, biotechnologii, analityki medycznej lub pokrewnych; posiadanie umiejętności w zakresie podstawowych technik pracy mikrobiologii laboratoryjnej (prowadzenie...

Dodane: dzisiaj