Asystent ds. Kadr i Administracji

People make places

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca współpraca z działem kadr i płac
  • Udzielanie pracownikom informacji na temat kwestii kadrowych: przysługujących im urlopów, L-4, świadczeń itp.
  • Wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów i absencji chorobowych pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej i nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
  • Wsparcie Managera w bieżących pracach administracyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość rozliczania czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole