Asystent biurowy – płatny staż

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w charakterze

Asystenta biurowego – płatny staż lub umowa zlecenie
Zadania:
  • Pomoc w pracach biurowych w zespole technicznym
  • Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów (protokoły odczytowe, serwisowe, faktury, rachunki itp.)
  • Wprowadzenie danych do systemu
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Współpraca wewnętrzna z pozostałymi działami firmy
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Samodzielność, dokładność i skrupulatność w działaniu
  • Umiejętność pracy z dokumentami i danymi
  • Umiejętność współpracy
  • Gotowość do nauki
  • Dyspozycyjność w ciągu tygodnia ok. 40 godz.
Oferujemy:

Elastyczny czas pracy, możliwość rozwoju i przedłużenia współpracy w ramach stałego etatu.