Associate

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Associate
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2443
OBOWIĄZKI:
- obsługa międzynarodowych klientów podatkowych w zakresie przygotowania deklaracji podatkowych (w j. ang.), udział w spotkaniach,- realizacja zadań w określonych ramach czasowych oraz bieżące informowanie przełożonego o potencjalnych ryzykach związanych z tymi zadaniami,- wsparcie merytoryczne i administracyjne dla mniej doświadczonych pracowników,- podejmowanie stosownych działań w celu utrzymania dobrej jakości pracy i wyeliminowania powtarzających się błędów,- udział w szkoleniach administracyjnych, technicznych jak i umiejętności miękkich zleconych przez przełożonego,- wdrażanie nowych pracowników,- dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi członkami zespołu,- planowanie i organizacja pracy własnej,- weryfikacja poprawności zadań wykonywanych przez innych pracowników.Praca zdalna z adresu domowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie w kierunku stosunków międzynarodowych lub pokrewne). Wymagany co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w firmie międzynarodowej, która zajmuje się dostarczaniem usług podatkowych oraz usług z zakresu wsparcia mobilności pracowników.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 484 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie