Applied scientist/ ekspert naukowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1934
OBOWIĄZKI:
Uczestnictwo w projektowaniu, rozwoju, ocenie, wdrażaniu i aktualizacji modeli opartych na danych dla aplikacji informatycznych zamiany tekstu na mowę. Uczestnictwo w działaniach badawczych obejmujących zastosowanie i ocenę technik zamiany tekstu na mowę w nowatorskich zastosowaniach. Badanie i wdrażanie nowatorskich metod uczenia maszynowego i statystyczne w celu zwiększenia wartości firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: hindi (hinduski), w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: sumienność, punktualność, chęć do pracy i dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, umiejętność współpracy z zespołem ludźmi
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: wielozadaniowość

Wymagania inne:

Kierunek wykształcenia: matematyka i obliczenia naukowe. Minimum 3,8 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. Analizy Danych. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków certyfikatami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 609,16 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie