Aplikant radcowski

Miejsce pracy: Kraków

Doniec Górecki & Partnerzy Sp.k.

Jesteśmy kancelarią radców prawnych specjalizującą się w obsłudze szybko rosnących przedsiębiorstw z sektora MŚP oraz świadczeniu specjalistycznych usług prawnych dla dużych firm i korporacji. Więcej informacji na stronie internetowej: www.dgp.legal.

Opis stanowiska:
  • wsparcie partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów
  • przygotowywanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych
  • prowadzenie kontaktów z klientami, podmiotami otoczenia biznesowego oraz organami władzy publicznej i innymi instytucjami
  • aktywny udział w postępowaniach sądowych, obejmujący przygotowywanie pod nadzorem radcy prawnego projektów pism procesowych, wraz z możliwością uczestnictwa w rozprawach
  • zbieranie i analiza informacji
Wymagania:
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi komunikacji elektronicznej
  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych
Oferujemy:
  • współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub jego części (do uzgodnienia)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach
  • możliwość samodzielnego działania i rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie partnerów kancelarii
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • zdrowe relacje zawodowe i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość objęcia patronatem na czas odbywania aplikacji radcowskiej
Informujemy, że administratorem danych jest Doniec Górecki & Partnerzy Sp.k. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w naszym ogłoszeniu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znajduję się na stronie: https://dgp.legal/polityka-prywatnosci-2/ (zakładka rekrutacja).