Analityk finansowy- produkcja

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0630
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE BUDŻETÓW ORAZ ANALIZ WARJACJI DO RZECZYWISTYCH WYNIKÓW PRZEZ ŚLEDZENIE BIEŻĄCYCH OSIĄGNIĘC BIZNESOWYCH.KOORDYNACJA I CZYNNE UCZESTNICTWO W CZYNNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z MIESIĘCZNYM ORAZ ROCZNYM ZAMKNIĘCIEM DLA WŁAŚCIWYCH ODDZIŁÓW PMI.DBANIE O TO, BY SPRAWOZDANIA FINANSOWE POZOSTAWAŁY W PEŁNEJ ZGODNOŚCI Z POWSZECHNIE UZNAWANYMI STANDARDAMI RACHUNKOWOŚCI.WYKONYWANIE ANALIZ "AD HOC" CELEM WSPARCIA WDRAŻANIA USTALEŃ KIEROWNICTWA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: Ekonomia. Doświadczenie zawodowe min. 3 letnie doświadczenie zawodowe nastanowisku analitycznym ( np analityk kosztów, analityk finansowy itp i/ lub nabyte w pracy jako księgowy i/ lub ekonomista- analityk. Umiejętności:-silnie rozwini ęte zdolności numeryczne, an al ity czne i komunikacyjne, -znajomość MS Excel, -Rozumienie zagadnień finansowania przedsiębiorstwa , analizy finansowej oraz kontroli finansowej, -posiadanie ogólno dostępnego certyfikatu International Accounting Standards and IFRS Międzynarodowe Standardy Księgowości i IFRS ] będzie warunkiem koniecznym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 296 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie