Analityk ds. zwrotów i odkupu oraz usługi posprzedażowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2372
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług na najwyższym poziomie we wszystkich interakcjach z członkami zespołu i klientami oraz we wszystkich kanałach komunikacyjnych, korzystanie z umiejętności ustalania faktów i analitycznych aby identyfikować i zgłaszać możliwe naruszenia zasad etyki, upewnienie się że wszystkie zapytania są rozpatrywane w ustalonym czasie, odpowiedzialność za tworzenie i utrzymywanie dokładnych i kompletnych rejestrów, szkolenia, wdrażanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

zaangażowanie, analityczne myślenie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 906 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie