Analityk ds. transakcji rynku finansowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2623
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na pozycji Analityk ds. Transakcji Rynku Finansowego jest odpowiedzialna za potwierdzenie wszystkich transakcji we wcześniej ustalonych ramach czasowych oraz dotrzymanie terminów dla każdego produktu oraz rynku finansowego. Analityk upewnia się ze wszystkie detale transakcji zgadzają się z instrukcją otrzymaną od brokera i rozwiązuje rozbieżności które mogą się pojawić. Pracownik autoryzuje instrukcje wysyłane systemem SWIFT. Rola wiąże się z bezpośrednim kontaktem z klientami State Street.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Przygotowywanie projektów raportów pod kątem spełnienia potrzeb analizy danych; Wykonywanie zadań operacyjnych, m. in monitorowanie sald gotówkowych , transakcji księgowych transferów gotówkowych i innych transakcji; Identyfikowanie nowych źródeł pozyskiwania danych i metod usprawniania gromadzenia, analizy i raportowania danych; Wiedza dot. wyceniania funduszy; zarządzanie zespołem, kontrolowanie sprzedaży, zaawansowana umiejetność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole, znajomość innego języka na poziomie komunikatywnym preferowana

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie