Analityk ds. kosztów i planowania w bankowości otwartej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2163
OBOWIĄZKI:
Pełnienie funkcji doradcy ds. relacji i punktu kontaktowego reprezentującego zespół operacyjny ds. Bankowości Otwartej.Zapewnienie specjalistycznej wiedzy zespołom ds. planowania, kadry, i zarządzania, a także wsparcie kluczowych interesariuszy w wyjaśnianiu informacji o doładowaniach.Realizacja inicjatyw efektywnościowych zaplanowanych przez funkcję Bankowości Otwartej. Kontrola, że zarządzanie Bankowości Otwartej jest obsługiwane i prawidłowo wykonywane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w obszarze zarządzania biznesem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie