Analityk ds. danych personalnych / hr data analyst

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1064
OBOWIĄZKI:
• Pomoc interesariuszom w zakresie doradztwa w zakresie produktów HR Analytics dostępnych w naszym portfolio.• Rekomendowanie odpowiednich analiz i dashboardów na podstawie dostępnych danych HR.• Dostarczanie komentarzy i spostrzeżeń na temat przygotowanych raportów lub pulpitów nawigacyjnych poprzez analizę trendów, korelacji i identyfikację możliwych ukrytych zdarzeń jako głównej przyczyny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: excel szkolenie

Wymagania inne:

Szkolenie z zakresu talent management Szkolenie z zakresu zarządzania wydajnością

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie