Analityk danych, menedżer

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2021-02-12/0281
OBOWIĄZKI:
- Nawiązywanie relacji z interesariuszami biznesowymi w celu zaspokojenia potrzeb operacyjnych i analitycznych organizacji.- Współpraca między jednostkami biznesowymi z interesariuszami, implementowanie strategii analitycznej.- Doradzanie zainteresowanym stronom w zakresie opcji analitycznych w celu zaspokojenia ich konkretnych potrzeb, w tym omawiania potencjalnie analitycznych podejść do problemów, związanych z tym kosztów i kompromisów oraz zaleceń.- Projektowanie, koordynowanie i wdrażanie analitycznych rozwiązań biznesowych i technologicznych w celu wspierania inicjatyw innowacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne; umiejętności: bardzo dobra znajomość SQL, Phyton, zdolność do pracy w globalnych zespołach z różnych obszarów organizacji, wiedza z zakresu analizy danych; minimum 5 lat doświadczenia zawodowego; płynna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Zabierzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego