Pracownik Sekcji Kadr i Płac

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Proszowice

SP ZOZ Proszowice, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców,
  • sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, GUS, PFRON,
  • przygotowywanie danych na potrzeby raportów kadrowych, placowych i statystycznych,
  • sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników,
  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS.
Mile widziane:
  • umiejętność obsługi programów: Płatnik, Info Medica.
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub cywilnoprawna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
  • mile widziane referencje i doświadczenie w pracy w służbie zdrowia.