Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
sprzedaż w stacji paliw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

sprzaedaż popprzez stoiska,inkasowanie za pomocą kasy fiskalnej,rozliczanie kasy i przekazywanie utargów,wystawianie rachunków,wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe Wymagania inne:

Dodane: wczoraj