Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1907
OBOWIĄZKI:
wg. harmonogramu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, kierunek: administracja
Uprawnienia: osługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Lokalizacja: Bochnia

pomoc w pracach biurowych, inne zadania zgodnie z programem stażu Wymagania inne: Podstawowa znajomośc obsługi komputera. Komunikatywność.

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Koordynator ds. fraudów

Firma: Pekao Direct Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków: Identyfikacja zagrożeń , analiza danych i raportowanie podejrzanych aktywności, w tym podejrzanych transakcji czy prób dostępu do systemów Śledzenie standardów branżowych oraz działań konkurencji w celu...

Dodane: dzisiaj

Starszy CNC Operator Ustawiacz

Firma: Stryker
Lokalizacja: Skawina

Technologie, których używamy Obróbka ubytkowa CNC - Frezarki, Szlifierki,Tokarki typu szwajcarskiego Obróbka wykańczająca i powierzchniowa – elektropolerowanie, anodyzowanie, obróbka wibrościerna, czyszczenie, odtłuszczanie, pasywacja,...

Dodane: dzisiaj