Kierowca taxi

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2559
OBOWIĄZKI:
Praca odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnych różnych dostawców tj: Uber, Bolt, Free Now. Przyjmowanie zleceń on- line i przewóz osób w wyznaczonym rejonie. Osoby zatrudnione na stanowisku kierowcy Taxi będą odpowiedzialne za bezpieczeństwo własne oraz przewożonych osób i ich bagażu, dbanie o stan techniczny auta do przewozu pasażerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie