Taksówkarz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Taksówkarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1890
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób. Praca na terenie Krakowa. Umowa zlecenie 60 godzin miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Taksówkarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe 5 miesięcy w zawodzie. Ważne prawo jazdy od 1 roku. Praca na terenie Krakowa

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie