Sprzedawca

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mogilany
Numer: StPr/2021-02-02/0204
OBOWIĄZKI:
sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dokładność


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Mogilany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Lokalizacja: Kraków

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na...

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

Firma: T-Mobile Polska S.A.
Lokalizacja: Kraków

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na...

Dodane: dzisiaj

Koordynator ds. dokumentacji projektowej / kontraktowej (m/k)

Firma: STRABAG Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania : Koordynacja działań na kontrakcie (koordynacja prac projektowych, zarządzanie optymalizacjami i zmianami projektowymi, zarządzanie korespondencją oraz dokumentacją formalną kontraktu, analiza i monitoring ryzyk i zagrożeń budowy,...

Dodane: dzisiaj