Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0664
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów przy kasie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid
Uprawnienia: obsługa systemu kasowego MARKET

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane doświadczenie zawodowe min. 4 miesięcy (Sprzedawca-kasjer; pracownik sklepu); Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych; Znajomość systemu kasowego MARKET; Dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach