Specjalista ds. funduszy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1996
OBOWIĄZKI:
Księgowanie danych na podstawie instrukcji klienta oraz porównanie danych z raportami brokerów dla instrumentów pochodnych OTC (CFD i swapów). Sprawdzanie danych rynkowych, interpretacja oraz rozwiazywanie niezgodności. Komunikacja i współpraca z innymi zespołami wewnątrz oraz poza State Street..
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

min 5 miesięcy pracy w środowisku międzynarodowym na stanowiska związanym z finansami, księgowanie danych, sprawdzanie danych rynkowych, kontakt z partnerami biznesowymi, umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie