Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1122
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzenie rekrutacji pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: kazachski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Talent Acquisition Specialist

Firma: MAJOREL POLSKA

Lokalizacja: Kraków

Overall Job Purpose As a Talent Acquisition Specialist in Majorel you will deliver first class customer service to both hiring managers and candidates. You will be responsible for meeting the recruitment needs for one of our high profile clients by...

Dodane: dzisiaj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

IT Analyst with Russian & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the Russian-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will...

Dodane: dzisiaj

Contracts & Claim Manager

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

To add and maximize value to the Site Team and the construction process by taking a proactive involvement in all matters relating to contractual entitlements, risk, planning, measurement and valuation and contractual correspondence. To maximize...

Dodane: dzisiaj