Sortowacz odpadów komunalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Sortowacz odpadów komunalnych
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0383
OBOWIĄZKI:

obsługa magazynowa klientów z Ukrainy, wypełnianie dokumentów eksportowych i kontakt z przewożnikami ukrainskimi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Myślenice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Tartacznik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Kłaj

Prace przy mechanicznej obróbce drewna, ręczne odbieranie drewna z tartaku, układanie drewna, podawanie tarcicy do obróbki, załadunek i rozładunek na placu załadunkowym, transport wewnętrzny, układanie stosów, prace przygotowawczo...

Dodane: 2021-03-29


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

HR Processes Administrator with Spanish

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj

HR Processes Administrator - Background Check

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Is this job for me? You are looking for a job in a stable international company where you can start your career, take advantage of training programs and build up your skills step-by-step. Although you dont have much professional experience, you...

Dodane: dzisiaj