Samodzielny ekspert ds. analiz procesów p2p (p2p analyst independent expert)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0510
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za zarządzanie danymi, analizę wydajności, identyfikację problemów i opracowywanie rekomendacji wspierających działania działu Purchase to Pay.Koordynuje pracę z różnymi zespołami funkcjonalnymi i innymi interesariuszami w celu wdrażania modeli i monitorowania wyników.Tworzenie i nadzór zorganizowanego procesu zmian, identyfikacja możliwości wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań; Współpraca z menedżerami usług informatycznych i specjalistą ds. procesów biznesowych w celu oszacowania nakładów na innowacyjne rozwiązania;Praca w globalnym zespole w zakresie analizy, budowy strategii biznesowych i raportowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia Wyższe, kierunek wykształcenia: Informatyczny/Elektroniczny. Doświadczenie zawodowe: Około 1 rok na stanowisku Starszego Inżyniera Operogramowania. Umiejętności: doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta międzynarodowego, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, zdolności analityczne, elastyczność, szybkie adaptowanie się do nowych warunków pracy, umiejętność pracy w zespole międzynarodowym, dobra organizacja pracy, zdolności komunikacyjne. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego i hinduskiego ze względu na pracę z międzynaorodwym klientem i biurami w Indiach. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie