Samodzielna księgowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-02-15/0293
OBOWIĄZKI:
Kontrola formalna i rachunkowa dokumentów dotyczących zakupu usług oraz materiałów, Prowadzenie wszelkich uzgodnień i rozliczeń w tym zakresie (między innymi: dekretowanie, księgowanie, sporządzanie przelewów). Realizacja całokształtu pracy związanych z ewidencją kosztów bieżącego okresu i rozliczeń międzyokresowych oraz comiesięczne rozliczenia kosztów. Analiza kosztów. Uzgadnianie rejestrów VAT oraz umiejętność sporządzania JPK_VAT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Praca na czas okreslony] : UMOWA NA CZAS OKREŚLONY, KOLEJNA CZAS NIEOKREŚLONY[Godziny pracy] : 06.30-14.30[Umiejętność 2] : znajomość przepisów ustawy o rachunkowości[Umiejętność 1] : znajomość analitycznego myślenia i formułowania wniosków

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego