Referent ds. Systemów Zarządzania produkcją

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej, teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma Sabajgroup poszukuje kandydata na stanowisko:

Dopuszczamy możliwość przeszkolenia zatrudnionej osoby do wykorzystywanego przez firmę oprogramowania oraz stanowiska.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub licencjat.Preferowane kierunki: Informatyka , Informatyka inżynierska
  • Znajomość pakietu Office oraz przynajmniej jednego oprogramowania typu MRP-2 lub ERP
  • Precyzja i dokładność  - konieczne przy pracy z systemem informatycznym
  • Dobrej praktycznej znajomości zagadnień związanych z serwisem sprzętu komputerowego
  • Znajomości środowiska Windows / Windows Server
  • Znajomość sprzętu, oprogramowania i technologii informatycznych
  • Doświadczenie lub zainteresowanie pracą na bazodanowych systemach zarządzania będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków :
  • Wprowadzanie nowych produktów do systemu klasy MRP-2
  • Weryfikacja zamówień materiałów handlowych przez bilanse generowane systemowo
  • Tworzenie nowych i weryfikacja istniejących list materiałowych (BOM)
  • Zlecanie produkcji na podstawie zamówień prognoz , minimów logistycznych oraz zamówień od klientów
  • Nadzór nad prawidłowym rozchodem surowców
  • Nadzór nad prawidłową rejestracją produkcji
  • Pomoc przy planowaniu produkcji przez tworzenie raportów i weryfikację aktualnej produkcji
Oferujemy :
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu pionowego oraz poziomego
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym lub inne preferencyjne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dodatkowe premie i bonusy za wyrobienie norm produkcyjnych i zaangażowanie
  • Niezbędne narzędzia pracy