Przedstawiciel handlowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3368
OBOWIĄZKI:
Praca w zawodzie. Umowa zlecenie, 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B *

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Piekarz/piecowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Posądza

Wypiek pieczywa zgodnie z ustalonymi wytycznymi i recepturami Prowadzenie procesu garownia i wypieku (Obsługa garowni i piecy piekarskich)Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy (np. piece, garownia, wózki, foremki itp.)Utrzymanie w...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Account Manager ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Firma: Nationale-Nederlanden
Lokalizacja: Bochnia

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu) Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems Samochód służbowy, kartę flotową, laptop,...

Dodane: dzisiaj

Account Manager ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Firma: Nationale-Nederlanden
Lokalizacja: Kraków

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu) Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems Samochód służbowy, kartę flotową, laptop,...

Dodane: dzisiaj