Przedstawiciel handlowy br. oze

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0673
OBOWIĄZKI:
pozyskiwawnie klientów br. OZE indywidualnych i biznesowychrealizacja zaplanowanych celów sprzedażowychcykliczne raporty wynikówutrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile własne auto, nie konieczne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie