Pracownik ogólnobudowlany

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0711
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie całego kraju, według zleceń. Pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie. Prace ogólnobudowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne. Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: Trzebinia

Samodzielne wykonywanie zleconych prac zgodnie ze sztuką budowlaną. Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe...

Dodane: 2021-03-01


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Pracownik Działu Rekrutacji i Technicznego

Firma: Grupa MGN
Lokalizacja: Kraków

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika do działu rekrutacji/technicznego Opis stanowiska: Praca przy pozyskiwaniu oraz rekrutowaniu pracowników (specjalistyczne zawody przemysłu ciężkiego) Opieka i utrzymanie stałego kontaktu z...

Dodane: dzisiaj

Tragarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Do obslugi hulajnog elektrycznych (zbiorka, odwozenia na magazyn, ladowania i rosztawianie w miescie ). Umowa zlecenie 80 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Dodane: dzisiaj