Pracownik fizyczny wykonujący roboty ziemne

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0437
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy układaniu sieci gazowych. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-15:00 na terenie powiatów: wadowickiego oraz suskiego. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Wałowa 30, 34-100 Wadowice, telefoniczny: 504 172 460.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie nieistotne, możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach