Pracownik ds. Obsługi Umów

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres czynności:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • obsługa systemu obiegu dokumentów
  • weryfikacja i kontrola realizacji umowy,
  • uzupełnianie baz danych,
  • pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy:

  • pracę w dużej  firmie,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę.
Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik ds. administracji z językiem niemieckim

Firma: LeasingTeam Professional

Przygotowywanie dokumentów celnych na podstawie dokumentów dołączonych do przesyłek Sprawdzanie czy dokumentacja celna jest poprawnie wypełniona Stały kontakt z klientem Właściwy osąd przy składaniu dokumentacji celnych i zapewnienie...

Dodane: wczoraj

Specjalista ds. budżetowania i kontroli kosztów

Firma: Cavatina GW Sp. z o.o.

Opis stanowiska: pozyskiwanie i aktualizacja informacji kosztów materiałów i robocizny w Polsce i w UE, ocena wartości budżetów, przedmiarowanie, szacowanie zużycia, tworzenie budżetów, kontrola przepływów kosztów, prognozowanie...

Dodane: dzisiaj

Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: Nationale-Nederlanden

FORMA ZATRUDNIENIA B2B CZAS PRACY elastyczny MIEJSCE PRACY cała Polska ROZWÓJ: Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii...