Pracownik biurowy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Czernichów
Numer: StPr/2021-02-02/0202
OBOWIĄZKI:

Prace biurowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Czernichów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Technik prac biurowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Siepraw

Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych,Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wykonywanie czynności kancelaryjnychOrganizowanie pracy biura,Współtworzenie pozytywnego wizerunki firmy, postepowanie...

Dodane: 2021-02-27