Pomoc kuchenna

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3598
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, wymiar czasu pracy 30-40h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Piekarz/piecowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Posądza

Wypiek pieczywa zgodnie z ustalonymi wytycznymi i recepturami Prowadzenie procesu garownia i wypieku (Obsługa garowni i piecy piekarskich)Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy (np. piece, garownia, wózki, foremki itp.)Utrzymanie w...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Troubleshooting Agent with German

Firma: COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O
Lokalizacja: Kraków

Checking quality of localization of webmaster content to be published on relevant local channels (Blogger, Twitter); Developing technical expertise, and be a genuine, credible, and utterly charming ambassador to the ICS community; Monitoring...

Dodane: dzisiaj

Pracownik fizyczny (m/k)

Firma: Trenkwalder
Lokalizacja: Skawina

praca fizyczna, załadunek i rozładunek towarów na platformy, obsługa myjki i pieca, czynności związane z czyszczeniem chemicznym. chęć do pracy, zaangażowanie, uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane, gotowość do...

Dodane: dzisiaj