Osoba sprzątająca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4075
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biur, wykonywanie zleconych prac porządkowych. Umowa zlecenie, 80 h/mc, praca na terenie Krakowa wg zlecenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe niewymagane. Umiejętności: sprzątanie, dyspozycyjność do pracy wieczorem, kondycja fizyczna.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie