Operator linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane,praca fizyczna

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

sprzątanie klatek schodowych, pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, wymiar czasu pracy 80h/m-c Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Niepołomice Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Starszy Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Firma: PGE Energia Ciepła S.A.
Lokalizacja: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : obsługę incydentów cyberbezpieczństwa, analizę działania złośliwego oprogramowania, budowę i aktualizację procedur, instrukcji, zarządzanie podatności, monitorowanie logów...

Dodane: dzisiaj

Account Manager

Firma: Orange Polska S.A.
Lokalizacja: Kraków

Współpraca z Klientem Biznesowym (segment SME/SOHO). Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych. Sprzedaż usług o najszerszym portfolio na rynku: telefonii komórkowej, Internetu, ICT, IoT, energii. Opieka oraz wspieranie terminowego...

Dodane: dzisiaj