Motion designer

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Motion designer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0321
OBOWIĄZKI:
Zaprojektowanie ruchomych obrazów na potrzebny kampanii reklamowej. Umowa o dzieło.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali projektanci grafiki i multimediów (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Cukiernik

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wypieki cukiernicze. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Kwalifikacje - Produkcja wyrobów cukierniczych

Dodane: 2021-03-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Process Improvement Intern

Firma: SSW Pragmatic Solutions
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Projektowanie i budowa aplikacji opartych na Microsoft Power Platform Projektowanie i budowa automatyzacji w Power Automate Uczestnictwo w analizach biznesowych Utrzymanie i wsparcie użytkowników w Microsoft Dynamics 365 for Sales Budowa...

Dodane: wczoraj

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Firma: Sunday Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Uzupełnianie dokumentacji powykonawczej Telefoniczna obsługa klienta Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Współpraca z pozostałymi...

Dodane: wczoraj