Monter

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0436
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Umowa zlecenie, 154 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: montaż instalacji

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 818,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Technik administracji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych. Wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych. Archiwizowanie dokumentów....

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior JavaScript Developer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

We are looking for an experienced Java Script Developer to join the FX Orders team in Krakow. Good knowledge of modern JavaScript, CSS, HTML is a must Good knowledge of React Experience with building and maintaining complex web application Senior...

Dodane: dzisiaj

Koordynator sklepu internetowego Wólczanka

Firma: VRG S.A.
Lokalizacja: Kraków

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: koordynację prac związanych ze sklepem Wólczanka, zarządzanie promocjami i treściami reklam, analizę efektywności...

Dodane: dzisiaj