Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0471
OBOWIĄZKI:
Wykonanie montażu suchej zabudowy, robót malarsko-tapeciarskich oraz robót posadzkarskich i okładzinowych. Przeprowadzenie konserwacji i naprawy powłok malarskich, tapet, posadzek i okładzin; dokonywanie przedmiaru tych robót obliczając zapotrzebowanie materiałowe oraz rozliczanie koszty ich wykonania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie