Monter układów hydraulicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Monter układów hydraulicznych
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/21/0058
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i układanie towru, obsługa urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Monter

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Montowanie systemów przeciwpożarowych. Miejsce wykonywania pracy teren całej Polski . Wymagania konieczne: Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

Dodane: 2021-02-25


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Scala Developer [online recruitment]

Firma: TWO-UP DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja: Kraków

Job Description Salary: 16 000 - 30 0000 zł netto - B2B We are looking for a passionate Scala Developer to join our backend team. The ideal candidate will be an enthusiastic developer eager to learn and grow his/her skills in the field. We write...

Dodane: dzisiaj

Site Reliability Engineer [online recruitment]

Firma: TWO-UP DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lokalizacja: Kraków

Job Description Salary - up to 18000 PLN We are looking for a passionate Site Reliability Engineer to join our platform team. Employees can work remotely Responsibilites: Continuous Deployment, automated rollback and failover Maintenence and...

Dodane: dzisiaj